Alien vs. predator - pc hra

predator - popis

7. května 2007 v 19:47 | kimmy
Predátor ze hry Aliens versus Predator
V počítačové hře alien vs. predátor , volně inspirovné filmem Alien vs. Predator, byl tento fiktivní mimozemský druh též použit. Následuje popis herní figury.

Základní údaje

Predátor je velice silný a vyspělý živočich. Je asi 2 metry vysoký(liší se dle druhu). Celá jeho kultura je založena na lovu a jeho schopnosti jsou přirozeně agresivní. Usiluje o trofeje ze svých obětí,lépe řečeno o lebky. Jeho technologie ho vybavila pozoruhodnými zbraněmi i nástroji. Predátorů se vyvinulo několik druhů:
 1. Predator
 2. Assault Predator
 3. Heavy Predator
 4. Light Predator

Zbraně

Predátor(sci-fi) si může vybírat ze zbraní které se liší jak svou silou tak i dostřelem.
 1. Zápěstní čepele(Wristblades): Je to zbraň hodící se pro boj z blízka. Není ovšem tak smrtící jako Combistyk(viz odrážka 2),ale i tak ve spojení s ohromnou silou Predátora roztrhají vetšinu Vetřelců jedním i většinu lidí jedním až dvěma údery.
 2. Bodací harpuna(Combistyk): Je to nejúčiňejší zbraň pro boj z blízka. Combistik je smrtelný jednou ranou jak pro lidi tak pro Vetřelce. Dokáže zasahovat na větší vzdálenost než Zápěstní čepele a díky tomu nedochází při souboji s vetřelcem k postříkání kyselinovou krví.
 3. Plazmová pistole(Plazma pistol): Je predátorovou věrnou zbraní na střední vzdálenost,jelikož dává dohromady sílu a přesnost. Vystřeluje plazmové výboje které zničí v menším okruhu vše živé,včetně Predátora pokud stojí moc blízko.
 4. Harpuna(Speargun): Je Predátorovou ostřelovací zbraní na jakoukoliv vzdálenost. Její dalekohled se vyznačuje třemi úrovňěmi zvedčení,takže s velkou přesností může zasahnout i vzdálené cíle. Tato zbraň velice rychle střílí a i sní se dají ulovit trofeje.
 5. Plazmomet(Plasmacaters): Je to zbraň hodící se pro každou situaci,působí na jakoukoliv vzdálenost a působí velké škody,ale i Predátorovi samotnému pokud stojí příliš blízko.

Další výstroj a její funkce

Vlastní masku, ve které má zabudovány 3 vizuální módy.
 1. Termovize-Sleduje a zvýrazňuje lidi.
 2. Elektrovize-Sleduje a zvýrazňuje Alieny-Vetřelce
 3. Predtech vizion-sleduje a zvýrazňuje Predátory
Energy Sift. Díky tomuto zařízení se umí zneviditelnit. To mu ovšem ubírá energii, které má jen omezené množství. Svou energii si dobíjí pomocí Energy Sift. Má to ovšem jednu nevýhodu. Když si energii dobíjí, nemůže zůstat neviditelný.
Medi Compt. Díky tomuto zařízení se může kdykoliv a kdekoliv (pokud má dost energie) léčit. Ale opět stejně jako u Energy sift nemůže při tom zůstat neviditelný.
 
 

Reklama